TTK Links: Home Page | TTK Moodle | ÕIS
TTK/UAS Repository For Digital Teaching and Learning Resources

Veoseohutus: õppematerjal

Suursoo, Jüri (2007) Veoseohutus: õppematerjal. [textbook]

[img] PDF - Published Version
Restricted to Registered users only

Download (5MB)

Abstract

Käesolev õppematerjal on koostatud Euroopa Komisjoni rahastatud Leonardo da Vinci projekti „Transport Safety Station“ materjalide baasil. Eeskätt on see mõeldud õppematerjaliks logistika ja transpordi eriala rakendusinseneride koolitamisel. Samas on trükis käsiraamatuna sobiv ka maanteetranspordi vedudekorraldajatele, lao- ja terminalitöötajatele, hulgikaubanduse logistika valdkonna töötajatele ja ka tööstuses vastava ala spetsialistidele. Huvi võiks see pakkuda ka veosekindlustuse spetsialistidele. Väljaanne annab veoseohutusega ja kaubakäsitlusega tegelevatele inimestele ülevaate nii valdkonna teoreetilistest probleemidest kui ka praktikas kasutatavatest lihtsatest meetoditest. Materjalist on välja jäetud osa väga spetsiifilisi ja Eesti tingimustes harva vaja minevaid näiteid, samas oleme lisanud pakendamist ja veoste markeerimist käsitleva osa, eesmärgiga tähtsustada nendele valdkondadele tähelepanu pööramise vajadust.

Item Type: textbook
Additional Information: Õppematerjalid on tudengitele isiklikuks kasutamiseks, nendest koopiate tegemine kolmandatele isikutele on keelatud.
Uncontrolled Keywords: cargo, cargo handling, cargo handling problems, safety, transport safety, road transport, loading cargo, securing cargo
Subjects: Transport > Tansport of goods
Divisions: Institute of Logistics > Transport and Logistics
Depositing User: J. Rodriquez
Date Deposited: 08 Oct 2013 06:35
Last Modified: 08 Oct 2013 06:35
TTK library call number: 65/SUU
URI: http://eprints.tktk.ee/id/eprint/332

Actions (login required)

View Item View Item