TTK Links: Home Page | TTK Moodle | ÕIS
TTK/UAS Repository For Digital Teaching and Learning Resources

Rakiste projekteerimine

Bushmann, Helmuth (2008) Rakiste projekteerimine. [textbook]

[img] PDF - Published Version
Restricted to Registered users only

Download (8MB)

Abstract

Käesolev õppematerjal annab ülevaate metallilõikepinkidele rakiste projekteerimise alustest, arvutuste teostamise metoodikast ja rakiste konstruktsioonidest. Raamatus on toodud näiteid ja tabeleid, mis võimaldavad teostada rakiste projekteerimisel vajalikke arvutusi. Piisava põhjalikkusega on käsitletud rakiste elementide konstruktsioone, mis lihtsustab aine iseseisvat õppimist ka kaug- ning täiendõppe vormis ja praktilises projekteerimistöös ettevõtetes. Lisaks metallilõikepinkide rakiste projekteerimisele on raamatus käsitletud esmakordselt metallkonstruktsioonide tootmise tehnoloogias vajalikke koosterakiste projekteerimise lähtealuseid, esitatud rakiste elementide konstruktsioone ja kinnitusvahendeid. Samuti on toodud selgituseks projekteeritud rakiste näiteid.

Item Type: textbook
Additional Information: Õppematerjalid on tudengitele isiklikuks kasutamiseks, nendest koopiate tegemine kolmandatele isikutele on keelatud.
Uncontrolled Keywords: rakis, projekteerimine, kinnitusmehhanism, torn, puurimisrakised, jigs, metal construction, technical drawing, engineering graphics, metal cutting station
Subjects: Mechanical Engineering > Production Engineering and Technology > Equipment and Jigs
Divisions: Institute of Circular Economy and Technology > Engineering Materials and Marketing
Depositing User: Kaja Lattu
Date Deposited: 07 Oct 2013 07:54
Last Modified: 07 Oct 2013 13:24
TTK library call number: 621.9/BUS
URI: http://eprints.tktk.ee/id/eprint/302

Actions (login required)

View Item View Item